Návod na Pizza záhradu

Obľúbená tematická záhradná aktivita pre deti – vytvorenie záhrady na pizzu, v ktorej deti pestujú rastlinky, ktoré sa nachádzajú na skutočnej pizze, ako sú paradajky, cibuľa, paprika, cesnak, oregáno a bazalka. Keď sa plodiny podarí vypestovať, môžu ich deti použiť na výrobu vlastnej pizze ako zábavný a chutný výsledok svojho úsilia a úspechu.

Stiahnite si náš návod na vytvorenie pizza záhrady, vďaka ktorému sa budú vaše ratolesti do záhradníčenia doslova hrnúť!

Základné informácie

  • Veľkosť: A4 (môžete zmeniť veľkosť v nastaveniach tlačiarne a vytlačiť veľkosť, ktorá vám vyhovuje)
  • Formát: PDF (na otvorenie tohto súboru budete potrebovať Adobe Reader, ktorého stiahnutie a nainštalovanie je jednoduché a bezpečné)
  • Na vytlačenie budete potrebovať tlačiareň a papier.

Ako pracovať s návodom na Pizza záhradu?

V návode sa dozviete, ako pizza záhradu spolu s deťmi predpripraviť tak, aby už samotná záhrada vyzerala ako pizza.
Ďalej sa dozviete, ktoré rastliny si zasadiť, ako sú paradajky, cibuľa, paprika, cesnak, oregáno a bazalka, pretože ich budete pri príprave skutočnej pizze potrebovať. V návode nechýbajú ani základné informácie, ako sa o pizza záhradu starať tak, aby ste sa už čoskoro mohli tešiť z vlastnej úrody, ktorú použijete na výrobu vlastnej pizze.

UPOZORNENIE: Tento súbor je určený len na individuálne použitie, je chránený autorským právom © Hravo Zdravo. Všetky práva vyhradené. Nesmie sa reprodukovať ani využívať na komerčné účely!

Prečítajte si o ďalších hravých prírodných aktivitách v súvisiacich článkoch:

Previous

Tabuľka odmien (od 2 rokov)

Hravá ústna hygiena a čistenie zubov

Next
%d blogerom sa páči toto: