Pracovné listy pre malú princeznú

Aj vy máte doma malú predškoláčku, ktorá sa pravidelne mení na ľadovú kráľovnú Elzu alebo Disney princeznú ako Rapunzel? V týchto dňoch, kedy sú všetky predškolské zariadenia zavreté, možno tiež hľadáte inšpirácie ako ju doma zabaviť a zároveň pokračovať v domácom učení hrou. Aktivity na rozvoj pripravenosti na písanie totiž bývajú v škôlkach na denno-dennom poriadku. Akurát včera večer som pripravovala set pracovných listov z voľne dostupných zdrojov na internete, o ktoré s vami sa rada podelím. Nájdete medzi nimi omaľovánky, bludiská, aktivity na prvé písmenká aj čísla. K dispozícii sú zadarmo, stačí si ich vytlačiť.

Prečítajte si aj o tom, prečo je dôležité u detí v predškolskom veku rozvíjať pripravenosť na písanie, aké základné predpoklady dieťa musí zvládnuť, aké problémy môže mať a ktoré činnosti môžu pomôcť zlepšiť zručnosti v písaní v článku:

Pracovné listy na stiahnutie


Ďakujem najmä 123homeschool4me, ktorých podklady som čiastočne prepoužila, čo bolo treba preložila a prispôsobila našim aktuálnym potrabám.

Previous

Rozvoj pripravenosti na písanie

Jarná bábovka s agáve sirupom

Next
%d blogerom sa páči toto: